3 bezpłatne usługi MARR. Sprawdź, czy możesz skorzystać.

Szkolenia dla firm, płatne staże i doradztwo biznesowe – to oferta bezpłatnych usług Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. W pierwszym kwartale zapraszamy do współpracy firmy i pracowników jednostek naukowych. Ostatnie wolne miejsca czekają.

Kończymy nabór do projektu – ostatnia szansa na zgłoszenia
Tylko do 11 lutego można zgłosić się na płatny staż w jednostce naukowej lub zdobyć zatrudnienie w firmie. Zapraszamy pracowników firm i małopolskie przedsiębiorstwa oraz osoby z całej Polski, zatrudnione w jednostkach naukowych. W ramach stażu można otrzymać 3 500 złotych, natomiast za tymczasowe zatrudnienie 5 000 złotych miesięcznie.
•    Zgłoś się: marr.pl/wipkadry

Szkolenia dla mikro i małych firm – zgłoszenia do 15 lutego
W projekcie „Ekspert do spraw innowacji” przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla mikro i małych firm. Szkolenia obejmują zagadnienia z zakresu innowacji technologicznych, organizacyjnych, procesowych i marketingowych. Ostatnie wolne miejsca!
•    Zgłoś się: marr.pl/ekspertinnowacji

Bezpłatne usługi doradcze dla firm z Małopolski
Prowadzisz firmę? W ramach projektu „Doradca Małopolskiego Przedsiębiorcy” możesz skorzystać bezpłatnie z usług eksperta. Nasza oferta obejmuje pomoc prawną (świadczoną przez adwokatów i radców prawnych), organizacyjną (pomoc w zarządzaniu), marketingową (budowa planu marketingowego) i doradztwo finansowe (wprowadzanie optymalnych rozwiązań).
•    Zgłoś się: marr.pl/dmp