Wynik przetargu NBI 343-16/08 z dnia 30.05.2008r. na pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami drogowymi wykonywanymi w ciągach dróg powiatowych w 2008 roku wg 3 zadań

Wadowice, dnia 30.05.2008 r.

NBI 343-16/08
Dotyczy:„Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami drogowymi wykonywanymi w ciągach dróg powiatowych w 2008roku wg zadań: Zadanie nr 1 Przebudowa dróg powiatowych, Zadanie nr 2 Przebudowa i budowa chodników, Zadanie nr 3 Usuwanie skutków powodzi”.

Wynik przetargu

Starostwo Powiatowe w Wadowicach działając zgodnie z art. 92 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku (tekst jednolity Dz. U. z 2007r. Nr 223, poz. 1655) Prawo zamówień publicznych, informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na „pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami drogowymi wykonywanymi w ciągach dróg powiatowych w 2008roku wg zadań: Zadanie nr 1 Przebudowa dróg powiatowych, Zadanie nr 2 Przebudowa i budowa chodników, Zadanie nr 3 Usuwanie skutków powodzi”, na każde z zadań złożono po jednej ofercie nie podlegającej odrzuceniu:

Zadanie nr 1 Przebudowa dróg powiatowych

ul. Słowackiego 24, 32-640 Zator

z ceną (wskaźnik procentowy brutto od wartości netto przewidywanych robót budowlanych do realizacji w ramach zadania nr 1) – 1,35 %

W/w oferta spełnia wszystkie warunki zawarte w specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz jest ofertą najkorzystniejszą w rozumieniu zapisów specyfikacji istotnych warunków zamówienia, gdyż uzyskała najwyższą ilość punktów wg kryteriów „cena 100%” tj. 100,00 pkt.

Zadanie nr 2 Przebudowa i budowa chodników

ul. Słowackiego 24, 32-640 Zator

z ceną (wskaźnik procentowy brutto od wartości netto przewidywanych robót budowlanych do realizacji w ramach zadania nr 2) – 1,65 %

Zadanie nr 3 Usuwanie skutków powodzi

ul. Słowackiego 24, 32-640 Zator

z ceną (wskaźnik procentowy brutto od wartości netto przewidywanych robót budowlanych do realizacji w ramach zadania nr 3) – 1,60 %

Termin podpisania umowy zostanie uzgodniony z wyłonionym Wykonawcą w terminie nie krótszym niż 7 dni od dnia przekazania zawiadomienia o wyborze oferty.

Prosimy o potwierdzenie odbioru czytelnego niniejszego pisma faksem na numer telefonu 033/ 823-24-33 lub 033/ 873-42-49. W razie braku wyraźnego potwierdzenia z Państwa strony w postępowaniu dowodowym Zamawiający przedłoży dowód nadania faksu.