Ogłoszenie o wynikach głosowania na członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wadowicach będących przedstawicielami organizacji pozarządowych

Ogłoszenie o wynikach głosowania na członków
Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wadowicach
będących przedstawicielami organizacji pozarządowych
Na podstawie rozdziału 4 pkt 6 Zasad wyłaniania członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wadowicach będących przedstawicielami organizacji pozarządowych, które stanowią Załącznik Nr 1 do Uchwały Rady Powiatu w Wadowicach Nr XV/159/12 z dnia 24 lutego 2012 r. w sprawie trybu powoływania członków, organizacjii trybu działania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wadowicach, oraz protokołu z wynikami wyborów, kart do głosowania i listy głosujących, które przekazane zostały przez Komisję Wyborczą, przedstawiam wyniki głosowania na członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wadowicach będących przedstawicielami organizacji pozarządowych:

1.    Renata Bukowska – 16 głosów
2.    Andrzej Fryś – 14 głosów
3.    Halina Maria Kulbacka – 13 głosów
4.    Marek Nowak – 9 głosów
5.    Grzegorz Pacut – 12 głosów
6.    Joanna Pindel – 16 głosów
7.    Jan Smolec – 11 głosów
8.    Agnieszka Stuglik – 17 głosów
9.    Joanna Szymańska – 10 głosów
10.    Barbara Zajda – 15 głosów
11.    Irena Zych – 5 głosów

W związku z powyższym stwierdzam, że członkami Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wadowicach będącymi przedstawicielami organizacji pozarządowych wybrani zostali:

1.    Renata Bukowska
2.    Andrzej Fryś