Ogłolszenie o naborze kandydatów na członków Komisji Konkursowej w otwartych konkursach ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wadowickiego w dziedzinach kultury, kultury fizycznej oraz turystyki w 2014 r.

Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków Komisji Konkursowej
w otwartych konkursach ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wadowickiego w dziedzinach kultury, kultury fizycznej oraz turystyki  w 2014 r.

Zarząd Powiatu w Wadowicach ogłasza nabór kandydatów na członków Komisji Konkursowej w otwartych konkursach ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wadowickiego w dziedzinach kultury, kultury fizycznej oraz turystyki w 2014 r.

1. Kandydaci na członków Komisji Konkursowej muszą spełniać poniższe warunki:
a)    być reprezentantem organizacji pozarządowej lub podmiotu wymienionego w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (j.t.: Dz. U.
z 2010 r. Nr 234, poz. 1536, z późn. zm.). Reprezentacja oznacza członkostwo we władzach organizacji pozarządowej i musi być zgodna z zapisami statutu lub innego dokumentu,
b)    złożyć pisemne zgłoszenie na członka Komisji Konkursowej zawierające:
•    imię i nazwisko kandydata,
•    nazwę i siedzibę organizacji pozarządowej, której jest on członkiem.

2. Kandydaci na członków komisji konkursowej nie mogą być reprezentantami podmiotu biorącego udział w otwartych konkursach ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wadowickiego w dziedzinach kultury, kultury fizycznej oraz turystyki w 2014 r.

3. Zadaniem Komisji Konkursowej będzie opiniowanie ofert złożonych w otwartych konkursach ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wadowickiego
w dziedzinach kultury, kultury fizycznej oraz turystyki w 2014 r. Następnie oferty zostaną przedstawione Zarządowi Powiatu w Wadowicach.

4. Termin członkostwa w Komisji Konkursowej upływa w dniu 31 grudnia 2014 r.

5. Udział w pracach Komisji Konkursowej jest nieodpłatny.

6. Zgłoszenia kandydatów na członków komisji przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres: promocja@powiatwadowicki.pl lub pocztową na adres: Starostwo Powiatowe
w Wadowicach, ul. Batorego 2, 34-100 Wadowice. Zgłoszenia można składać także w biurze obsługi klienta Starostwa Powiatowego w Wadowicach przy ul. Batorego 2 (parter).

7. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do dnia 10 stycznia 2014 r.

8. Komisja Konkursowa powołana zostanie uchwałą Zarządu Powiatu w Wadowicach.