Ogłoszenie z dnia 26.03.2008 r. o udzieleniu zamówienia nr 60804-2008 na roboty budowlane-wykończeniowe pomieszczeń patomorfologii Pawilonu D Szpitala Powiatowego w Wadowicach

Wadowice: Roboty budowlane- wykończeniowe pomieszczeń Patomorfologii Pawilonu D Szpitala Powiatowego w Wadowicach.

Numer ogłoszenia: 60804 – 2008; data zamieszczenia: 26.03.2008

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA – roboty budowlane

Zamieszczanie ogłoszenia:
obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 27862 – 2008.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Powiat Wadowicki, ul. Batorego, 34-100 Wadowice, woj. małopolskie, tel. 033 8734200, fax 033 8232433.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OPIS

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Roboty budowlane- wykończeniowe pomieszczeń Patomorfologii Pawilonu D Szpitala Powiatowego w Wadowicach..

II.1.2) Rodzaj zamówienia:
roboty budowlane.

II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy, który wykona roboty budowlane dla zadania inwestycyjnego, którego zakres robót obejmuje roboty wykończeniowe pomieszczeń piwnic w zakresie pomieszczeń Patomorfologii. Roboty obejmują wykończenie pomieszczeń nr: -2.11- szatnia, -2.12- węzeł sanitarny, -2.13- skład porządkowy, -2.14- pokój socjalny, -2.15- pokój lekarzy, -2.16- śluza, -2.17- węzeł sanitarny, -2.18- śluza, -2.19- chłodnia, -2.20- sala sekcji, -2.21- pomieszczenie przygotowania zwłok, -2.22- pomieszczenie wydania zwłok, -2.26- pokój administracyjny, -2.27- wc interesantów, poprzez wykonanie:
a) posadzek wraz z warstwami podposadzkowymi (Tarkett, płytki Gress – przeciwpoślizgowe);
b) tynków wewnętrznych wraz z okładzinami;
c) montaż stolarki wewnętrznej okiennej i drzwiowej;
d) sufitu podwieszonego – kasetonowego, rozbieralnego o module 60 x 60 na konstrukcji C 3 i T 24 z wbudowanym oświetleniem;
e) wewnętrznych instalacji: elektroenergetycznej, teletechnicznej, sygnalizacji pożaru, wodno-kanalizacyjnej, wentylacji mechanicznej;
f) wyposażenie pomieszczeń zgodnie z wykazem oraz parametrami techniczno-funkcjonalnymi niżej wymienionych urządzeń:
– Komora chłodnicza na 6 ciał;
– Dyfuzor do dezynfekcji komór chłodniczych;
– Stanowisko do mycia i dezynfekcji tac;
– Centrala dezynfekcyjna ;
– Zlew prosektoryjny;
– Katafalk jezdny;
– Świecznik wolnostojący.
Wykonawca zobowiązany jest załączyć do oferty upoważnienie producenta, o jego reprezentacji w Polsce lub kontakt serwisowy z upoważnionym na terenie Polski przedstawicielem producenta. Wykonawca zobowiązany jest także dołączyć oryginalne foldery ze zdjęciami i opisami technicznymi potwierdzającymi spełnienie wszystkich wymagań techniczno-funkcjonalnych danego urządzenia w języku polskim.
g) wszelkie prace towarzyszące niezbędne do wykonania robót podstawowych oraz robót tymczasowych.

Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z dokumentacją projektową, zasadami wiedzy technicznej, sztuką budowlaną, Polskimi Normami i obowiązującymi przepisami prawa oraz do oddania przedmiotu zamówienia Zamawiającemu w uzgodnionym terminie.
Przywołane w przedmiarach podstawy wyceny mają charakter informacyjny i stanowią zakres czynności niezbędny do wykonania.

Budynek Pawilonu D to obiekt zamknięty z oknami i drzwiami zewnętrznymi, ściankami działowymi, pełnym wykończeniem elewacji i robotami zewnętrznymi.
Dane techniczne budynku:
– Powierzchnia zabudowy – 1321,00m²;
– Powierzchnia użytkowa – 2165,70m²
– Kubatura – 9811,50m³;
– Ilość kondygnacji III ( w tym nadziemnych II, podziemnych I);
– Wysokość budynku 9,02m.
Budynek Pawilonu D jest budynkiem częściowo użytkowanym. W poziomie parteru i w części piwnic funkcjonuje centralna izba przyjęć wraz z oddziałem ratownictwa medycznego. Pomieszczenia Patomorfologii mieszczą się w poziomie piwnic. Łączna powierzchnia użytkowa pomieszczeń wynosi 150,58m². W pomieszczeniach wykonana jest instalacja centralnego ogrzewania, zamontowane grzejniki – pomieszczenia ogrzewane, wyprowadzona instalacja wodna i kanalizacyjna. Pomieszczenia zamknięte z zamontowanymi drzwiami wejściowymi od strony korytarzy – pomieszczenia nr -2.08 i -2.25 – dokumentacja fotograficzna pomieszczeń Patomorfologii.

II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 45.21.51.40-0.

II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 781157,71 PLN.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony

IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

* Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

CZĘŚĆ NR: NAZWA: Roboty budowlane- wykończeniowe pomieszczeń Patomorfologii Pawilonu D Szpitala Powiatowego w Wadowicach..

V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 26.03.2008.

V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 1.

V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

* Zakład Projektowania i Usług Inwestycyjnych HEATING s.c.
E. Kapska, A. Kapski, ul. Czechowicka 43, 43-300 Bielsko- Biała, kraj/woj. śląskie.

V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
* Cena wybranej oferty: 924617.54
* Oferta z najniższą ceną: 924617.54 / oferta z najwyższą ceną: 924617.54