Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia nr 41413-2008 z dnia 29.02.2008r. na dostawę materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek dla Starostwa Powiatowego w Wadowicach

Wadowice: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek dla Starostwa Powiatowego w Wadowicach

Numer ogłoszenia: 41413 – 2008; data zamieszczenia: 29.02.2008

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA – dostawy

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Powiat Wadowicki, ul. Batorego, 34-100 Wadowice, woj. małopolskie, tel. 033 8734200, fax 033 8232433.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OPIS

II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek dla Starostwa Powiatowego w Wadowicach.

II.1.2) Rodzaj zamówienia: dostawy.

II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjne do drukarek i kopiarek. Muszą one być fabrycznie nowe, nie regenerowane tj. nowa obudowa, nowy wałek, nowy toner (dla drukarek laserowych i kserokopiarek), nowy tusz wraz z nowym pojemnikiem (dla drukarek atramentowych), oryginalne lub równoważne tj. dopuszczone do stosowania przez producenta sprzętu do którego są wykorzystywane, nie powodujących utraty uprawnień z tytułu gwarancji. Tonery i tusze przeznaczone do urządzeń wymienionych w ofercie dostawy muszą być oryginalnie zapakowane w typowe opakowania dla danego produktu, nie nosić znamion otwierania, muszą być zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt i termin jego ważności. Muszą posiadać znak firmowy producenta i określenie pochodzenia. Jakość wydruki (kopii), odcień szarości, wydajność, szybkość utrwalania (schnięcia), nie zamazywanie się druku (kopii) winna odpowiadać wyrobowi producenta urządzenia do którego są wykorzystywane w tym również w zakresie bezawaryjnej pracy tego urządzenia w którym będzie zainstalowany.

II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 30.19.21.13-6, 30.12.51.00-2.

II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 54918,03 PLN.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: zapytanie o cenę

IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

•    Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

CZĘŚĆ NR: NAZWA: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek dla Starostwa Powiatowego w Wadowicach.

V.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 28.02.2008.

V.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 3.

V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

•    AKSA Krzysztof Antos i Wspólnicy Sp. jawna, ul. Parkowa 23, 34-100 Wadowice, kraj/woj. małopolskie.

V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)

•    Cena wybranej oferty: 47193.70

•    Oferta z najniższą ceną:
47193.70 / oferta z najwyższą ceną: 53010.64

Waluta: PLN.