Ogłoszenia o udzieleniu zamówienia nr 128084-2008 z dnia 12.06.2008r. na pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami drogowymi wykonywanymi w ciągach dróg powiatowych w 2008 roku wg 3 zadań

Wadowice: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami drogowymi wykonywanymi w ciągach dróg powiatowych w 2008roku wg zadań: Zadanie nr 1 Przebudowa dróg powiatowych; Zadanie nr 2 Przebudowa i budowa chodników; Zadanie nr 3 Usuwanie skutków powodzi
Numer ogłoszenia: 128084 – 2008; data zamieszczenia: 12.06.2008

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA – usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe.
Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.
Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: Tak, numer ogłoszenia w BZP: 108310 – 2008.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Powiat Wadowicki, ul. Batorego, 34-100 Wadowice, woj. małopolskie, tel. 033 8734200, fax 033 8232433.
I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) OPIS
II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami drogowymi wykonywanymi w ciągach dróg powiatowych w 2008roku wg zadań: Zadanie nr 1 Przebudowa dróg powiatowych; Zadanie nr 2 Przebudowa i budowa chodników; Zadanie nr 3 Usuwanie skutków powodzi..
II.1.2) Rodzaj zamówienia: usługi.
II.1.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót prowadzonych w ciągach dróg powiatowych w 2008r.związanych z: Zad. nr 1. Przebudową dróg powiatowych – wartości robót ok. 3.200.000,00 zł w tym; roboty nawierzchniowe, poprawa odwodnienia – rowy, pobocza, wycinka samosiejek, urządzenia bezpieczeństwa ruchu, itp. Zad. na 2. Przebudową i budową chodników – wartość robót ok. 120.000,00 zł w tym; roboty rozbiórkowe, wykonanie nawierzchni chodnika wraz z ustawieniem krawężników i obrzeży, kanalizacji deszczowej, wymiana elementów ściekowych, itp. Zad. nr 3. Usuwaniem skutków powodzi – wartości robót ok. 240.000,00 zł w tym; odbudowa nawierzchni, poprawa odwodnienia – rowy, pobocza, wycinka samosiejek, urządzenia bezpieczeństwa ruchu, itp. Do obowiązków inspektora nadzoru należeć będzie: Zakres czynności określonych ustawą – z dnia 7 lipca 1994r. – Prawo budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2006r nr 156 poz. 1118 z późn. zm.) to jest: – reprezentowanie Zamawiającego na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z przepisami i obowiązującymi normami i zasadami wiedzy techniczne,. – sprawdzanie jakości wykonanych robót jakości wbudowanych materiałów i wyrobów, a w szczególności zapobieganie wbudowywania materiałów i wyrobów wadliwych i niedopuszczonych do stosowania w budownictwie, – sprawdzanie i odbiór robót ulegających zakryciu lub zanikających uczestniczenie w odbiorach technicznych oraz przygotowanie i udział w czynnościach odbioru końcowego robót, potwierdzenie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, a także na żądanie. – niezwłoczne zgłoszenie Zamawiającemu zastrzeżeń co do zakresu prowadzonych prac. Inspektor nadzoru ma prawo: – Wydawać kierownikowi budowy lub kierownikowi robót polecenia potwierdzone wpisem do dziennika budowy, dotyczące: usunięcia nieprawidłowości lub zagrożeń, wykonania prób lub badań, także wymagających odkrycia robót lub elementów zakrytych oraz przedstawienia ekspertyz dotyczących prowadzonych robót budowlanych i dowodów dopuszczenia do stosowania w budownictwie wyrobów budowlanych oraz urządzeń technicznych. – Żądać od kierownika budowy lub kierownika robót dokonania poprawek bądź ponownego wykonania wadliwie wykonanych robót, a także wstrzymania dalszych robót budowlanych w przypadku, gdyby ich kontynuacja mogła wywołać zagrożenie bądź spowodować niedopuszczalną niezgodność z projektem lub pozwoleniem na budowę. – Wnioskować o wykonanie robót uzupełniających lub dodatkowych w uzgodnieniu z Zamawiającym i Wykonawcą (sporządzać stosowne protokoły).
II.1.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 74.23.15.40-4.
II.1.5) Całkowita końcowa wartość zamówienia (bez VAT) obejmująca wszystkie zamówienia i części: 61805,83 PLN.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: przetarg nieograniczony
IV.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
•    Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

SEKCJA V: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

CZĘŚĆ NR: 1 NAZWA: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami drogowymi wykonywanymi w ciągach dróg powiatowych w 2008roku: Zadanie nr 1 Przebudowa dróg powiatowych.
V.3) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:
•    Nadzór i Usługi Projektowe w Zakresie Dróg i Mostów Marek Bagier, ul. Słowackiego 24, 32-640 Zator, kraj/woj. małopolskie.
V.4) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O NIE PODLEGAJĄCYCH ODRZUCENIU OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ (bez VAT)
•    Cena wybranej oferty: 1,35%
    Oferta z najniższą ceną: 1,35% / oferta z najwyższą ceną: 1,35%
•    Waluta: PLN.
CZĘŚĆ NR: 2 NAZWA: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami drogowymi wykonywanymi w ciągach dróg powiatowych w 2008roku: Zadanie nr 2 Przebudowa i budowa chodników.
•    Cena wybranej oferty: 1,65%
•    Oferta z najniższą ceną: 1,65% / oferta z najwyższą ceną: 1,65%
•    Waluta: PLN.
CZĘŚĆ NR: 3 NAZWA: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami drogowymi wykonywanymi w ciągach dróg powiatowych w 2008roku: Zadanie nr 3 Usuwanie skutków powodzi.
    Cena wybranej oferty: 1,60%
•    Oferta z najniższą ceną: 1,60% / oferta z najwyższą ceną: 1,60%