Poprawa dostępności do infrastruktury sportowej obszaru rewitalizacji. Zagospodarowanie terenu przyszkolnego przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie.

W dniu 6 lipca 2018 r. Powiat Wadowicki podpisał umowę o dofinansowanie projektu pn.”Poprawa dostępności do infrastruktury sportowej obszaru rewitalizacji. Zagospodarowanie terenu przyszkolnego przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie”. Projekt jest  współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 11.Rewitalizacja przestrzeni regionalnej, Działanie 11.2 Rewitalizacja miast, Poddziałanie 11.1.2 Rewitalizacja miast średnich i małych. Projekt był realizowany do 30 sierpnia 2019 r. Zgodnie z umową o dofinansowanie nr RPMP.11.01.02-12-0921/17-00-XVII/272/FE/18 całkowita wartość projektu to  1 105 488,45 zł. Dofinansowanie według umowy wynosi maksymalnie 733 756,28 zł, co stanowi 75 % kosztów kwalifikowanych.
Celem projektu jest rewitalizacja zdegradowanej części miasta Andrychów poprzez modernizację przeznaczonej na cele społeczne infrastruktury rekreacyjnej, dążąca do rozwiązywania zdiagnozowanych dla tego obszaru problemów społecznych.

Boisko przy CKZiU w Andrychowie

Siłownia przy CKZiU w Andrychowie