Życzenia z okazji Święta Policji

Szanowny Pan
Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach
mł. insp. Arkadiusz Śniadek

W dniu Waszego święta składamy wszystkim Funkcjonariuszkom, Funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach wyrazy uznania oraz słowa podziękowania za Waszą służbę.

Praca w Policji wiąże się z odpowiedzialnością i egzekwowaniem prawa, ale i działaniem w ramach prawa, o czym zawsze musicie pamiętać. Niech towarzyszy Wam nieustannie świadomość, że służycie społeczeństwu, a jednocześnie wdzięczność mieszkańców Powiatu Wadowickiego.

Dziękujemy za wysiłek i trud, podejmowany w Waszej codziennej pracy oraz pełną poświęcenia służbę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa oraz utrzymania ładu i porządku publicznego w naszym regionie.
Życzymy Wam wielu sukcesów oraz satysfakcji z pełnienia trudnej i odpowiedzialnej służby oraz szczęśliwych powrotów do domu. Serdeczne życzenia kierujemy również do Waszych rodzin za wsparcie, jakiego Wam udzielają w realizacji tej zaszczytnej służby.