Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego

Dzisiaj, 27 maja obchodzimy w Polsce Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji wszystkim bez wyjątku osobom pracującym dla dobra naszego regionu składamy najserdeczniejsze podziękowania za wspólną pracę na rzecz rozwoju naszej Małej Ojczyzny.
Ostatni rok był trudny dla administracji publicznej. Samorządowcy kolejny raz udowodnili jednak, że w sytuacji kryzysowej potrafią jeszcze ściślej współpracować ze sobą. Pragniemy serdecznie podziękować za Państwa zaangażowanie w walkę z pandemią koronawirusa oraz jej społecznymi i ekonomicznymi konsekwencjami, jak również za pomoc, jakiej od pierwszych dni agresji rosyjskiej na Ukrainę udzielacie naszych sąsiadom zza wschodniej granicy.
Pracownikom Starostwa Powiatowego i jednostek organizacyjnych powiatu życzymy, aby trud codziennej pracy wynagradzała życzliwość ze strony ludzi oraz świadomość, że Państwa wysiłek zawodowy przyczynia się do rozwoju naszego regionu.
Marszałkowi Województwa Małopolskiego wraz z całym zarządem, Burmistrzom i Wójtom gmin z terenu powiatu wadowickiego, Radnym wszystkich szczebli samorządu, dziękujemy za pełną pasji pracę na rzecz mieszkańców i rozwoju całego regionu. Życzymy jednocześnie wytrwałości w realizacji kolejnych ambitnych planów, a także wszelkiej pomyślności w pełnieniu tej służby.
Wszystkim przekazujemy wyrazy najwyższego szacunku!

Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach Zofia Kaczyńska

Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas