Życzenia z okazji Dnia Pielęgniarek i Położnych

Z okazji przypadającego 12 maja Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych w imieniu własnym i władz samorządowych Powiatu Wadowickiego składamy wszystkim Pielęgniarkom, Pielęgniarzom i Położnym pracującym na terenie naszego powiatu podziękowania i wyrazy uznania za codzienny trud w opiece nad chorymi.
Dziękujemy, że każdego dnia z pełnym poświęceniem wykonujecie Państwo swoje obowiązki. Bardzo cenimy sobie Wasz profesjonalizm i zaangażowanie. Pandemia koronawirusa jeszcze dobitniej pokazała nam wszystkim, jak ważny jest zawód Pielęgniarki. Bez Waszego zaangażowania i poświęcenia skuteczna walka z COVID-19 byłaby niemożliwa.
Życzymy Państwu nie tylko w dniu Waszego Święta wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz satysfakcji z osiągnięć na polu zawodowym. Niech uśmiech i wdzięczność pacjentów będą dodatkową gratyfikacją za wykonywanie tak trudnej i wymagającej profesji.

Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach Zofia Kaczyńska
Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas