Życzenia dla tegorocznych maturzystów

Życzenia dla tegorocznych maturzystów

Drodzy Maturzyści,

Już jutro rozpocznie się dla Was czas wielkiego wyzwania – matury, która nie przypadkiem nazywana jest „egzaminem dojrzałości”. Jej wynik będzie miał wpływ na Wasze plany zawodowe, dlatego z całego serca życzymy Wam jasnego i otwartego umysłu, wykorzystania wiedzy i umiejętności, które nabyliście w szkole, a przede wszystkim – niezachwianej wiary w siebie! Niech matura otworzy przed Wami drzwi do spełnienia i samorealizacji. Niech będzie dla Was znakomitym wstępem w dorosłe życie, które będziecie budować mądrze i odpowiedzialnie, a zarazem szczęśliwie.

Nie zapominajcie przy tym, że związany z maturą nowy etap Waszego życia, to wciąż czas młodości. Dlatego życzymy Wam także radości i odwagi, tak potrzebnych na każdej płaszczyźnie życia. Niech Wasze marzenia będą silniejsze od największych obaw, a aspiracje wyższe od życiowych szczytów, które przyjdzie Wam pokonywać!

Korzystając z okazji, nauczycielom pragniemy podziękować za wieloletnią pracę z młodzieżą, za każdą dobrą radę i każdy gest przyjaźni wobec uczniów. Rodzicom dziękujemy za oddanie i cierpliwe towarzyszenie swoim dzieciom w ich rozwoju.

Wszystkim przekazujemy wyrazy szacunku, a Maturzystom życzymy połamania piór!

 

Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas

Wicestarosta Beata Smolec