Życzenia dla pracowników Służby Zdrowia

służba zdrowia -życxzenia zokazji Dnia sw. Łukasza

W dniu św. Łukasza, patrona środowiska medycznego, wszystkim pracownikom zawodów medycznych i farmaceutycznych pragniemy złożyć wyrazy najwyższego uznania oraz wdzięczności za codzienną, trudną pracę na rzecz drugiego człowieka.

Dziękujemy z całego serca lekarzom, pielęgniarkom, położnym, ratownikom medycznym, farmaceutom, pracownikom laboratoriów i wszystkim pozostałym, którzy dbają o zdrowie mieszkańców naszego powiatu. Jesteśmy wdzięczni za Wasz trud i wielkie serca, jakie wkładacie w niesienie pomocy potrzebującym, a także za ogromne pokłady cierpliwości i wyrozumiałości.

Życzymy, aby nie zabrakło Wam sił i wytrwałości do codziennej pracy, i aby otaczała Was życzliwość tych, których spotykacie na życiowych drogach. Życzymy również dużo satysfakcji i radości, jaką daje możliwość ratowania ludzkiego życia, jak również wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach Zofia Kaczyńska
Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas