Zawiadomienie o zwołaniu VIII Sesji Rady Powiatu w Wadowicach na dzień 19 września 2011 r.

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (t.j. Dz. U. z 2001 r. Nr 142 poz. 1592 z późn. zm.) zwołuję VIII Sesję Rady Powiatu w Wadowicach na dzień 19 września 2011 r. o godz. 1200. Posiedzenie odbędzie się w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wadowicach przy ul. Mickiewicza 24.

Porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Przedstawienie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołów z VI i VII Sesji Rady Powiatu.
4. Sprawozdanie Starosty z działalności Zarządu w okresie międzysesyjnym.
5. Interpelacje, zapytania i wnioski radnych.
6. Rozpatrzenie projektów oraz podjęcie uchwał w sprawie:
a)    zmiany Uchwały Nr II/13/10 Rady Powiatu w Wadowicach z dn. 20 grudnia 2010 r. w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu wadowickiego;
b)    wytypowania przedstawicieli podmiotu tworzącego do Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach;
c)    powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach;
d)    wprowadzenia opłat za przeprawy promowe na drodze powiatowej 1774K Spytkowice – Poręba – Żegoty.
7. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
8. Ochrona zdrowia w Powiecie Wadowickim.
a)    Wprowadzenie do analizy wewnętrznej ZZOZ w Wadowicach – Dyrektor ZZOZ mgr Urszula Lasa.
b)    Sprawy sądowe prowadzone przez ZZOZ w Wadowicach – mgr Łukasz Bukowczan.
c)    Sytuacja finansowa ZZOZ w Wadowicach, badanie rzetelności ksiąg rachunkowych na dzień 30.06.2011 r. – mgr Aleksandra Kaczor.
d)    Ocena bazy lokalowej i aparatury medycznej ZZOZ Wadowice – mgr inż. Witold Ponikło.
e)    Zarządzanie Zakładem i jakość świadczonych usług w ZZOZ Wadowice, portfel świadczonych usług z analizą zatrudnienia w ZZOZ Wadowice – dr Marcin Kautsch.
f)    Problemy strategiczne ZZOZ Wadowice – mgr inż. Witold Ponikło, dr Marcin Kautsch.
g)    Funkcjonowanie ZZOZ w Wadowicach z perspektywy Zarządu Powiatu – mgr Marta Królik – Wicestarosta.
9. Oświadczenia radnych.
10. Sprawy bieżące.