Zaproszenie dla przedsiębiorców – razem stwórzmy nową strategię rozwoju powiatu!

Szanowni Państwo, w związku z realizacją działań dotyczących budowania Strategii Rozwoju Powiatu Wadowickiego na lata 2021-2027 w imieniu Starosty Wadowickiego zapraszamy przedsiębiorców z naszego powiatu do udziału w warsztacie strategicznym. Spotkanie odbędzie się 8 października 2020 roku (czwartek) o godz. 14:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wadowicach przy ul. Mickiewicza 24B (nowy budynek – I piętro).
W trakcie spotkania zostaną przedstawione wybrane zagadnienia diagnozy obszaru, przygotowanej w związku z opracowaniem Strategii, przeprowadzona zostanie analiza SWOT (mocnych i słabych stron, szans oraz zagrożeń), a także będą określone robocze cele strategiczne nowej Strategii Rozwoju Powiatu Wadowickiego.
Osoby zainteresowane udziałem w warsztacie strategicznym prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do dnia 7 października br. (środa) do godz. 10:00 telefonicznie pod numerem: 33/873-42-76 lub mailowo na jeden z poniższych adresów: promocja@powiatwadowicki.pl, fundusze@powiatwadowicki.pl
Raz jeszcze serdecznie zapraszamy!