Wystawa rolnicza Agropromocja 2022

zaproszenie na wystawę rolniczą

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego informuje, że w dniach 10-11 września br. w Starym Sączu, na terenie Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II, odbędzie się XXX Wystawa Rolnicza AGROPROMOCJA 2022.

Głównym celem wystawy jest promowanie osiągnięć rolnictwa, a także dorobku gospodarczego, dziedzictwa i kultury regionu Małopolski. Grono wystawców co roku wypełniają lokalni i krajowi przedsiębiorcy branży agrobiznesu, producenci, właściciele gospodarstw agroturystycznych i ekologicznych, twórcy rękodzieła oraz Koła Gospodyń Wiejskich.

Zakres tematyczny wystawy:
*     maszyny i urządzenia do produkcji rolnej
*     wystawy zwierząt
*     pokazy pracy maszyn rolniczych
*     przetwórstwo rolno-spożywcze
*     pasze, dodatki paszowe i preparaty weterynaryjne
*     środki ochrony roślin i nawozy
*     budownictwo INWENTARSKIE
*     ogrodnictwo, szkółkarstwo i urządzanie ogrodów
*     hodowla roślin i nasiennictwo
*     ekologia i ochrona środowiska
*     rolnictwo ekologiczne, żywność ekologiczna