Valvoline Rajd Małopolski – informacja o utrudnieniach

Valvoline Rajd Małopolski – informacja o utrudnieniach

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Wadowicach informuje, że w dniach 6-8 czerwca 2024 r. odbędzie się „Valvoline Rajd Małopolski”, w ramach którego na terenie Powiatu Wadowickiego wyznaczono kilka odcinków specjalnych.

W związku z powyższym w dniu 7 czerwca [piątek] przystanek Wadowice Plac Kościuszki, będzie wyłączony z obsługi podczas kursów:

  • linii komunikacyjnej Wadowice – Jaszczurowa o godz. 16:43 i 17:53 w kierunku Jaszczurowej oraz o godz. 16:29 i 17:39 w kierunku Dworca Autobusowego w Wadowicach;
  • linii komunikacyjnej Wadowice – Stanisław Dolny – Kalwaria Zebrzydowska o godz. 17:33 i 18:33 w kierunku Kalwarii Zebrzydowskiej oraz o godz. 16:28, 17:13, 17:58 i 19:13 w kierunku Dworca Autobusowego w Wadowicach
  • linii komunikacyjnej Wadowice – Wieprz – Andrychów o godz. 16:10 w kierunku Andrychowa oraz o godz. 17:54 w kierunku przystanku „Wadowice Os. Pod Skarpą”

Pasażerów, którzy chcą skorzystać z usług ww. linii komunikacyjnych w tych godzinach prosimy o udanie się na najbliższe przystanki: Wadowice Dworzec Autobusowy oraz Wadowice ul. Lwowska.

Podobnie, w dniu 7 czerwca [piątek] przystanki Świnna Poręba Pętla oraz Świnna Poręba Pod Zaporą, będą wyłączone z obsługi podczas kursów:

  • linii komunikacyjnej Wadowice – Jaszczurowa o godz. 13:11, 15:16, 16:16 i 17:26 w kierunku Dworca Autobusowego w Wadowicach.

Pasażerów, którzy chcą skorzystać z usług ww. linii komunikacyjnej w tych godzinach prosimy o udanie się na najbliższy przystanek: Gorzeń Górny Milerz.

Z mapami poszczególnych odcinków specjalnych Valvoline Rajd Małopolski oraz informacjami na temat utrudnień w ruchu drogowym można zapoznać się w plikach PDF będących załącznikiem do niniejszego artykułu.

Przepraszamy za utrudnienia!

Pliki do pobrania: