Uczniowie ZS KEN wyróżnieni

W dniu 21 września 2012 r. uczniowie ZS KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej: Grzegorz Bruzda, Kinga Piekarz, Anna Turek, Natalia Zaremba oraz Kamil Pawlik odebrali nagrody i wyróżnienia w konkursie "Technik Absolwent 2012" organizowanym przez Beskidzką Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT.

Celem konkursu było promowanie najlepszych absolwentów szkół zawodowych w naszym regionie. Wzięli w nim udział uczniowie-absolwenci średnich szkół zawodowych z terenu powiatów bielskiego, cieszyńskiego, pszczyńskiego, wadowickiego i żywieckiego.  Jury konkursowe brało pod uwagę i punktowało średnie ocen  świadectwa ukończenia szkoły, przedmiotów zawodowych, wyniki matury, egzaminu zawodowego oraz udział i wyniki olimpiad i konkursów przedmiotowych.
W branży ekonomiczno-handlowej III miejsce zajął Grzegorz Bruzda a wyróżnienie zdobyły: Kinga Piekarz, Anna Turek, Natalia Zaremba. W branży budowlanej wyróżniony został Kamil Pawlik.
W uroczystości wzięli udział nagrodzeni oraz wyróżnieni absolwenci ZS KEN oraz wicedyrektor szkoły mgr inż. Maria Pędracka.

foto: ZS im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej