Uczeń „Gorzenia” najlepszy!

Uczeń "Gorzenia" wygrał XIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Elektronicznej „Elektron”

Za nami finał XIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Elektronicznej „Elektron”, organizowanego przez Politechnikę Wrocławską. Miło nam poinformować, że zmagania wygrał Patryk Wysogląd z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach.

Reprezentanci naszej szkoły: Patryk Wysogląd oraz Jakub Bratek do finału dostali się, przechodząc wcześniej przez eliminacje szkolne. Patryk zdeklasował rywali wiedzą i wygrał konkurs, natomiast dobre wyniki Kuby sprawiły, że nasza szkoła wygrała w rankingu placówek biorących udział w wydarzaniu – informują nauczyciele z „Gorzenia”.

Patrykowi, Kubie, ich opiekunom: Jarosławowi Zielińskiemu, Piotrowi Rusinowi i Piotrowi Wróblowi oraz samej szkole – serdecznie gratulujemy!