Tenisiści z Choczni w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej

15 grudnia br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Choczni rozegrano finał rejonowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Zwycięzcami zmagań – w obu kategoriach – została młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Choczni. Nasi uczniowie będą reprezentować Powiat Wadowicki w finale wojewódzkim.

Wyniki końcowe (dziewczęta)

1m. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choczni (powiat wadowicki)
2m. Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Brzezince (powiat wadowicki)
3m. Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8 w Oświęcimiu (powiat oświęcimski)
4m. Szkoła Podstawowa w Bolesławiu (powiat olkuski)

Do finału wojewódzkiego awansowały drużyny ze: Szkoły Podstawowej nr 1 w Choczni (Karina Mamica i Nikola Żak) oraz Publicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Brzezince (Martyna Karbowiak i Anna Talik).

Wyniki końcowe (chłopcy)

1m. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choczni (powiat wadowicki)
2m. Szkoła Podstawowa w Kluczach (powiat olkuski)
3m. Szkoła Podstawowa nr 5 w Olkuszu (powiat olkuski)
4m. Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8 w Oświęcimiu (powiat oświęcimski)
5m. Zespół Szkół w Jaroszowicach (powiat wadowicki)

Do finału wojewódzkiego awansowały drużyny ze: Szkoły Podstawowej nr 1 w Choczni (Michał Klaczak, Szymon Książek, Robert Żydek) oraz Szkoły Podstawowej w Kluczach (Szymon Ładoń , Adrian Niewiara).

Tenisiści z Choczni w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej Tenisiści z Choczni w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej