Sukcesy naszych uczniów w 42. Małopolskim Festiwalu Artystycznym Młodzieży!

Sukcesy naszych uczniów w 42. Małopolskim Festiwalu Artystycznym Młodzieży!

24 maja br. w Teatrze Groteska odbyła się finałowa Gala 42. edycji Małopolskiego Festiwalu Artystycznego Młodzieży. Podczas wydarzenia wręczono nagrody i wyróżnienia utalentowanej artystycznie młodzieży szkół ponadpodstawowych z województwa małopolskiego. Po raz kolejny świetnie zaprezentowali się uczniowie naszych powiatowych szkół!

Najwięcej nagród powędrowało (jak co roku) do I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie. Nagrodzono i wyróżniono: grupę teatralną „C’est la vie” za spektakl „Chcemy jeść”, Iwonę Smolec (teatr), Joannę Wójtowicz (plastyka), Katarzynę Błachut (fotografia), Katarzynę Biernacką (proza i poezja), Julię Zielińską, Emilię Karaś (poezja). W kategorii dziennikarstwo równorzędne pierwsze nagrody otrzymały uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Wadowity: Aleksandra Dębska i Maja Janoszek a w kategorii plastyka nagrodzono również uczennicę Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie Annę Polak. Cieszymy się także z wyróżnienia grupy teatralnej Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie za spektakl „Biesiada u hrabiny Kotłubaj”.

Serdecznie gratulujemy utalentowanej artystycznie młodzieży i jej opiekunom! Życzymy oczywiście dalszych sukcesów w realizacji swoich pasji.

Sukcesy naszych uczniów w 42. Małopolskim Festiwalu Artystycznym Młodzieży!

 

Sukcesy naszych uczniów w 42. Małopolskim Festiwalu Artystycznym Młodzieży!

Sukcesy naszych uczniów w 42. Małopolskim Festiwalu Artystycznym Młodzieży!

Sukcesy naszych uczniów w 42. Małopolskim Festiwalu Artystycznym Młodzieży!