Sukcesy absolwentów ZS im. KEN

Duży sukces odnieśli absolwenci ZS im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej. W konkursie „Technik Absolwent 2013” zdominowali branżę ekonomiczno – handlową i byli najlepsi z powiatu wadowickiego. Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 20 września 2013 r. w budynku Naczelnej Organizacji Technicznej w Bielsku Białej.

Marzena Kania, Ewelina Racułt i Patrycja Basiura zajęły w konkursie ex aequo III miejsce, natomiast Agnieszka Turek, Sandra Łężniak, Monika Stuglik, Dorota Maślanka, Anna Pasternak, Anna Radwan, Marta Moskała i Dominika Cyrkiel otrzymały wyróżnienia.

W branży odzieżowo – geodezyjno – drzewnej III miejsce zajął Marcin Figura, absolwent Technikum kształcącego w zawodzie technik technologii drewna. Jego koledzy z klasy – Eryk Łopata oraz Paweł Lach – zostali wyróżnieni.

Organizatorzy konkursu dokonując wyboru najlepszych absolwentów biorą pod uwagę ich aktywność społeczną na forum szkoły i w środowisku lokalnym, osiągnięcia w konkursach i olimpiadach oraz wyniki z egzaminów – maturalnego i zawodowego.

(Fot. ZS im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej)