Spotkanie z doradcą energetycznym – zapraszamy do Andrychowa

Starostwo Powiatowe w Wadowicach rozpoczyna cykl spotkań informacyjnych dla mieszkańców, dotyczących możliwości uzyskania dofinansowań do odnawialnych źródeł energii.

W związku z powyższym zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w dniu 31 maja 2022 r. (wtorek) o godz. 17.30 w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie przy ul. Szewskiej 7. Tematem rozmowy będzie dofinansowanie do odnawialnych źródeł energii dla rolników oraz pomp ciepła dla osób fizycznych, będących właścicielami nowego budynku mieszkalnego, tj. Program „Agroenergia” oraz Program „Moje Ciepło”.

Spotkanie poprowadzone zostanie przez Panią Katarzynę Bryzek – Głównego Specjalistę – Doradcę Energetycznego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Ww. spotkanie będzie poprowadzone w formie ogólnego zebrania informacyjnego dla wszystkich uczestników, po którym zostaną przeprowadzone indywidualne konsultacje dla osób zainteresowanych ww. programami.

Spotkanie organizowane jest w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej realizowanej w ramach projektu LIFE IP EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego” LIFE IP EKOMAŁOPOLSKA / LIFE 19 IPC/ PL/000005.