Posadź drzewo od Powiatu dla dobra klimatu

Starosta Wadowicki zaprasza po odbiór bezpłatnych sadzonek drzew i krzewów w ramach kampanii informacyjno- edukacyjnej „ I Małopolskie Dni dla Klimatu”

Starosta Wadowicki zaprasza po odbiór bezpłatnych sadzonek drzew i krzewów w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej „ I Małopolskie Dni dla Klimatu” realizowanej w ramach projektu LIFE IP EKOMAŁOPOLSKA.

Kiedy? 23 kwietnia 2022r./sobota/ w godzinach od 9.00 do 14.00
Gdzie? Przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Wadowicach ul. Mickiewicza 24a /parking/.

Każda zainteresowana osoba będzie mogła otrzymać bezpłatną sadzonkę drzew lub krzewów. Zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu wadowickiego do udziału w akcji #drzewodlaklimatu.

Kampania realizowana jest w ramach Projektu LIFE IP EKOMALOPOLSKA/LIFE 19 IPC/PL/000005 przy wsparciu programu LIFE Unii Europejskiej oraz NFOŚiGW.