Ponad 600 uczestników – uczniów szkół nie tylko z terenu Powiatu Wadowickiego – wzięło udział w jubileuszowym XXXV Rajdzie Zimowym po Ziemi Andrychowskiej zorganizowanym przez Oddział Zakładowy PTTK „Andropol” i Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie w dniu 10 lutego 2012 r.Po Rajdzie jego uczestnicy zgromadzili się w Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie gdzie
czytaj więcej