Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków Komisji Konkursowej w otwartych konkursach ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wadowickiego w dziedzinach kultury, kultury fizycznej i turystyki w 2021 r.

Zarząd Powiatu w Wadowicach ogłasza nabór kandydatów na członków Komisji Konkursowej w otwartych konkursach ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Wadowickiego w dziedzinach kultury, kultury fizycznej i turystyki w 2021 roku. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 15 stycznia 2021 roku. Szczegółowe informacje do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania: