Nowa linia Wadowice – Brzeźnica

Nowa linia Wadowice – Brzeźnica

W związku ze zgłoszeniami dotyczącymi utrudnień komunikacyjnych, jakie w ostatnim czasie miały miejsce na linii Wadowice –Brzeźnica – Kraków informujemy, że Starosta Wadowicki wydał zezwolenie na wykonywanie regularnego przewozu osób na linii komunikacyjnej Wadowice- Brzeźnica – Wadowice. Nowe połączenie zostało uruchomione od dnia 7 listopada 2011 r. i będzie obsługiwane przez firmę Marzena Szczurek „GLOBUS”. Rozkład jazdy został zamieszczony na naszej stronie internetowej.