Międzyszkolny Test Wiedzy Multimedialnej powrócił w progi szkoły w Radoczy

Po dwuletniej przerwie spowodowanej sytuacją pandemiczną powrócił Międzyszkolny Test Wiedzy Multimedialnej, organizowany przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy. Tegoroczna edycja odbyła się 12 kwietnia i należała do cyklu imprez związanych z jubileuszem 75-lecia placówki.

Konkurs zgromadził niemal 50 uczestników z 13 szkół podstawowych powiatu oświęcimskiego i wadowickiego, a trwający 60 minut test wiedzy z zakresu mediów społecznościowych, gier komputerowych, fotografii, grafiki 2D i 3D oraz ogólnej wiedzy informatycznej pozwolił na wyłonienie laureatów tej edycji zmagań.

Byli to:
* I miejsce – Jan Ścibielski ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wadowicach
* II miejsce – Antoni Przejczowski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Spytkowicach
* III miejsce – Dawid Stawowy ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wadowicach
Wyróżnienia otrzymali uczniowie:
* Jakub Sołtys z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Spytkowicach
* Antoni Maciejczyk ze Szkoły Podstawowej w Targanicach

Nagrodami w konkursie były bilety do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, bony towarowe oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Stowarzyszenie „Dolina Karpia” i Starostwo Powiatowe w Wadowicach.

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom zaprezentowania wysokiego poziomu wiedzy. Życzmy dalszych sukcesów oraz rozwijania swoich zainteresowań graficznych – przekazują organizatorzy wydarzenia.