Masz pytania dotyczące dotacji unijnych? Zapraszamy do nas

wicestarosta z ekspertkami z urzędu pracy w Krakowie oraz centrum informacyjnego Fundusze Europejskie

Dzisiaj, 21 lipca w godz. 9.00 – 14.00 w Starostwie Powiatowym w Wadowicach (budynek przy ul. Mickiewicza 24b, I piętro) – w ramach wakacyjnego punktu informacyjnego – można skorzystać z porad ekspertów z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Centrum Informacyjnego Fundusze Europejskie w Małopolsce. Goście chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące możliwości uzyskania wsparcia finansowego z UE.

Jeśli mają Państwo pomysł na założenie firmy, rozwój działalności gospodarczej czy np. tworzenie dodatkowych miejsc w żłobkach oraz klubach malucha i myślą o pozyskaniu na ten cel dotacji unijnej – zapraszamy. A może ktoś chciałby zapisać się na szkolenie informatyczne, językowe, zawodowe czy zdobyć prawo jazdy, korzystając z unijnego dofinansowania? Panie pomogą także w tej sprawie.

Raz jeszcze zapraszamy!