Kondolencje

Kondolencje

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci śp. Elżbiety Urban – wieloletniego pracownika Starostwa Powiatowego w Wadowicach. W naszej pamięci Pani Elżbieta zapisze się jako rzetelny pracownik, dobry człowiek i oddany przyjaciel.

Mężowi, dzieciom i całej rodzinie Zmarłej składamy wyrazy najgłębszego współczucia. Wiemy, że wobec ogromnej straty, która Państwa dotknęła, niełatwo znaleźć słowa pocieszenia. Prosimy jednak przyjąć zapewnienie o naszej pamięci i modlitwie.

Przewodniczący Rady Powiatu Józef Łasak wraz z radnymi
Starosta Wadowicki Mirosław Sordyl
Wicestarosta Wojciech Polak
Członkowie Zarządu Powiatu: Jacek Jończyk, Sebastian Mlak, Miłosz Szatan
Pracownicy Starostwa Powiatowego w Wadowicach

Msza święta żałobna za duszę śp. Elżbiety Urban zostanie odprawiona w kościele parafialnym św. Piotra Apostoła w Wadowicach w czwartek – 24 kwietnia 2025 r. o godz. 14.00. Różaniec w intencji Zmarłej odbędzie się pół godziny przed liturgią, czyli o godz. 13.30.