Kondolencje

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci śp. Teresy Sołtys – wieloletniego pracownika Starostwa Powiatowego w Wadowicach. Fachowy prawnik, rzetelny pracownik, dobry człowiek – taką ją zapamiętamy. Pani Teresa zawsze chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem i była ogromnym wsparciem dla wszystkich pracowników urzędu.
Rodzinie oraz Przyjaciołom Zmarłej składamy wyrazy najgłębszego współczucia. Łącząc się w żałobie i smutku, zapewniamy o pamięci w tych trudnych dla Państwa chwilach.

Przewodnicząca Rady Powiatu Zofia Kaczyńska wraz z radnymi
Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas
Wicestarosta Beata Smolec
Pracownicy Starostwa Powiatowego w Wadowicach

Msza święta żałobna za duszę śp. Teresy Sołtys zostanie odprawiona we wtorek, 18 kwietnia 2023 r. w Bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach o godz. 13.00. Różaniec w intencji Zmarłej odbędzie się pół godziny przed liturgią, czyli o godz. 12.30.