Kolejna powiatowa droga przebudowana

Izdebnik - przebudowana droga powiatowa

Poszło szybko, sprawnie a dzięki inspektorowi nadzoru inwestorskiego, który na co dzień pilnował robót, mamy pewność, że praca została dobrze wykonana. Trzy miesiące wcześniej niż zakładała umowa, czyli pod koniec marca br. zakończyła się przebudowa 350-metrowego odcinka drogi powiatowej nr 1728K w Izdebniku.

Prace obejmowały nie tylko wykonanie nowej nawierzchni, ale także budowę odcinka chodnika oraz kanalizacji deszczowej. Koszt całkowity zadania to ponad 630 tys. zł, z czego ok. 340 tys. zł pochodziło z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg a pozostała kwota – z budżetu powiatu. Przetarg na wykonanie inwestycji wygrało i roboty wykonało Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe „DROG-BUD” Franciszek Fryc ze Spytkowic.

podziękowanie od wójta Lanckorony za przebudowę drogi w Izdebniku