Informacja o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów uproszczonych planów urządzenia lasu

w urzędzie gminy Stryszów wyłozonodo publicznego wglądu projekty uproszczonych planów urządzenia lasu

Starosta Wadowicki informuje o wyłożeniu do publicznego wglądu na okres 60 dni tj. od dnia 30 sierpnia 2021 r. do 28 października 2021 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Stryszowie, 34-146 Stryszów 149 projektów Uproszczonych Planów Urządzenia Lasu dla lasów niestanowiących własność Skarbu Państwa należących do osób fizycznych położonych na terenie gminy Stryszów, w obrębach ewidencyjnych: Dąbrówka, Dąbrówka Ostałowa, Leśnica, Łękawica, Stronie, Stryszów oraz Zakrzów.
Zainteresowani właściciele lasów mogą składać zastrzeżenia i wnioski w sprawie planu w terminie 30 dni od daty wyłożenia projektów planów.
Uwagi należy składać na piśmie z podaniem imienia i nazwiska oraz adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym wyżej wskazanym terminie, na adres Starostwo Powiatowe w Wadowicach ul. Batorego 2, 34-100 Wadowice, e-mail: srodowisko@powiatwadowicki.pl
Uproszczony Plan Urządzenia Lasu będzie podstawą naliczania podatku leśnego.
Projekt planu opracowany został przez LAS-R Sp. z o.o., ul. Snycerska 34/13,  30-817 Kraków.
W przypadku pytań do planu, prosimy kontaktować się z Panem Markiem Młynarczykiem, telefon kontaktowy: 733 900 322.
Wersja elektroniczna projektu ww. planu udostępniona jest na gminnej stronie internetowej www.stryszow.pl

Pliki do pobrania: