Gospodarze górą!

W Choczni rozegrano finał powiatowy w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców - rocznik 2007 - 2008

9 marca br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Choczni rozegrano finał powiatowy w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców – rocznik 2007 – 2008. Zawody zorganizowano w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Gospodarze nie dali szans swoim sportowym rywalom. Zarówno wśród dziewczynek, jak i chłopców zwyciężyli reprezentanci SP Nr 1 w Choczni.

Generalnie całe zawody zakończyły się wielkim sukcesem tenisistów stołowych reprezentujących gminę Wadowice. Na 12 miejsc premiowanych awansem do zawodów rejonowych zdobyli aż dziewięć – podsumowuje Jan Szewczyk, koordynator ds. sportu szkolnego w Powiecie Wadowickim. – Tomasz Piekarczyk – nauczyciel szkoły w Choczni Dolnej i trener tenisa stołowego bardzo sprawnie przeprowadził turniej, za co serdecznie dziękuję. Gratuluję wszystkim, którzy awansowali do zawodów rejonowych i ich trenerom – dodaje.

Zawody zorganizował Powiat Wadowicki w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży. Najlepsze drużyny otrzymały puchary i dyplomy ufundowane przez Zarząd Powiatu w Wadowicach.

Wyniki końcowe:

1 m. Karina Mamica – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choczni
2 m. Alicja Oboza – Zespół Szkół Samorządowych w Inwałdzie
3 m. – Nikola Żak – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choczni.
4 m. Maja Wożnicka – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wadowicach
5 m. Wiktoria Jamróz – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wadowicach