Dotacje z programu „Moje Ciepło”

Dotacje z programu „Moje Ciepło”

Starostwo Powiatowe w Wadowicach realizuje kampanię informacyjno-edukacyjną dotyczącą odnawialnych źródeł energii. W ramach kampanii przedstawiamy możliwości pozyskania dofinansowań, jakie oferuje Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Na początek Program „Moje Ciepło”.

Od 7 do nawet 21 tys. zł dotacji można otrzymać na zakup i montaż pompy ciepła w domu jednorodzinnym w ramach nowego programu „Moje Ciepło” Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Ze wsparcia finansowego mogą skorzystać właściciele nowych budynków mieszkalnych o podwyższonym standardzie energetycznym. Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionym materiałem, w którym znajdą Państwo najważniejsze informacje dot. Programu „Moje Ciepło” (załączony plik pdf).

Działanie prowadzone jest w ramach kampanii informacyjno-edukacyjna realizowanej w ramach projektu LIFE IP EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego” LIFE IP EKOMAŁOPOLSKA / LIFE 19 IPC/ PL/000005.

 

Pliki do pobrania: