69 Targi Meblowe

W dniu 22 września 2012 r. rozpoczęto 69 Kalwaryjskie Targi Meblowe. W otwarciu imprezy udział wzięli Starosta Jacek Jończyk, Przewodniczący Rady Powiatu Józef Łasak oraz Wicestarosta Marta Królik.

W dwóch pawilonach przy ul. Mickiewicza 2 i Jagiellońskiej 6 swoją ofertę prezentuje 120 wystawców. Targi potrwają do 30 września br. W tym czasie będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i wzorami ale również dokonać zakupów po okazyjnych cenach.

Targi w Kalwarii Zebrzydowskiej to największa tego typu impreza w regionie, która zawsze przyciąga wielu zainteresowanych ofertą kalwaryjskich rzemieślników. W końcu meblarstwo w Kalwarii Zebrzydowskiej ma wielowiekową tradycję, a tajniki produkcji przekazywane są z pokolenia na pokolenie.