27 maja – Dzień Samorządu Terytorialnego

27 maja – Dzień Samorządu Terytorialnego

Z okazji Dnia Samorządowca dziękujemy wszystkim, którzy swoją pracą, zaangażowaniem i odpowiedzialnością tworzą nowoczesną i otwartą wspólnotę lokalną.

Samorząd to nie tylko administracja, decyzje i dokumenty. To przede wszystkim ludzie, którzy każdego dnia są blisko spraw mieszkańców — słuchają, pomagają, organizują, zmieniają i budują przestrzeń do wspólnego życia.

Wszystkim samorządowcom życzymy odwagi w realizacji ambitnych pomysłów, satysfakcji z małych i dużych sukcesów oraz nieustającej energii do dalszej pracy dla dobra lokalnej społeczności. Niech codzienna praca przynosi poczucie sensu, a życzliwość mieszkańców będzie najlepszym dowodem, że warto działać dla dobra wspólnego.